Menu

Nowości z Sano

Nowości z Sano

Najlepsza pasza dla starszych cieląt

Żywienie, czyli rodzaj i jakość podawanych pasz odgrywa istotną rolę w uzyskaniu dobrych wyników odchowu i zdrowotności cieląt. Najlepsze wyniki w odchowie starszych cieląt zapewnia  Calfsan®

Przedsprzedaż Labacsil

Najlepsze preparaty do zakiszania traw, lucerny i kukurydzy teraz w bardzo atrakcyjnych cenach. Kupując w przedsprzedaży odnosisz wiele korzyści.

Dostawa natychmiast, płatność nawet po pół roku!

Dla ochrony wątroby!

Aby krowa zawsze była zdrowa!
W żywieniu krów w laktacji, a szczególnie krów wysokowydajnych bardzo ważne jest, aby krowy pobrały jak najwięcej składników pokarmowych. W optymalny sposób je wykorzystały na produkcję mleka, zawartość białka i tłuszczu…

Pewne odsadzanie prosiąt

Odsadzenie to trudny okres dla prosiąt, następuje w nim zmiana środowiska i żywienia, co niekorzystnie działa na organizm. Skutkiem tego są biegunki, zahamowania wzrostu, choroby, a nawet upadki. Jak temu zapobiec? Jak pewnie odsadzić prosięta? Zastosuj Babsy Forte Alio.

Zwiększa odporność świń

Sytuacje stresowe takie jak odsadzanie prosiąt, przegrupowania, czy wahania temperatur bardzo niekorzystnie działają na organizm świń. Skutkiem tego są biegunki, zahamowania przyrostów, choroby, a nawet upadki. W takich przypadkach pomoże Aliosan®.

Promocja wozów paszowych

Tylko teraz oferujemy atrakcyjną ofertę finansowania Sano TMR Profi w dwóch  promocjach 200 + albo 5 % w paszy.
Znajdź wóz paszowy dla siebie,
jak 3 tysiące  zadowolonych klientów!